• ساعت : ۰۰:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ 
مدیر کل دفتر شهری وشوراهای استانداری فارس:
شهرداری آباده در بین 122 شهرداری استان فارس، جز ده شهرداری برتر استان می باشد
تحقق بودجه ی 113 میلیارد تومانی شهرداری آباده به بیش از 140 میلیارد تومان، یکی از اقدامات مهم شهرداری در سال 1401 می باشد
به گزارش روابط عمومی شهرداری آباده؛ دکتر اصنافی مدیر کل دفتر شهری و شوراهای استانداری فارس در آئین کلنگ زنی و شروع به کار پروژه های عمرانی شهرداری آباده اظهارداشت: در یکسال گذشته شاهد تحولات و تغییرات خوبی در سطح شهر آباده بوده ایم، امروز نیز پروژه ها ی خوبی در سطح شهر کلنگ زنی و به بهره برداری رسیده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری آباده؛ دکتر اصنافی مدیر کل دفتر شهری و شوراهای استانداری فارس در آئین کلنگ زنی و شروع به کار پروژه های عمرانی شهرداری آباده اظهارداشت: در یکسال گذشته شاهد تحولات و تغییرات خوبی در سطح شهر آباده بوده ایم، امروز نیز پروژه ها ی خوبی در سطح شهر کلنگ زنی و به بهره برداری رسیده است. مدیر کل دفتر شهری و شوراهای استانداری فارس با بیان اینکه عملکرد شهرداری آباده در یکسال گذشته با توجه به ارزیابی های صورت گرفته مثبت می باشد افزود: در سال مالی 1401 علاوه بر تحقق بودجه شهرداری آباده، شاهد افزایش بودجه از 113 میلیارد تومان به بیش از 140 میلیارد تومان بودیم که حاصل تلاش فرزندان شما در مجموعه شهرداری آباده و عملکردی قابل تقدیر در سطح استان می باشد. سید احسان اصنافی افزود: طبق شاخص های وزارت کشور و با بررسی و ارزیابی های صورت گرفته شهرداری آباده در بین 122 شهرداری استان فارس، جز ده شهرداری برتر استان می باشد و پیش بینی می شود امسال نیز بودجه پیش بینی شده شهرداری آباده با عدد 150 میلیارد تومان، با عدد 200 میلیارد تومان تحقق یابد. وی در ادامه اظهار داشت: امروز پروژه های خوبی توسط مجموعه مدیریت شهری آباده، کلنگ زنی و بهره برداری شد که منافع آن به مردم باز می گردد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0