• Time : ۱۲:۵۷:۱
  • Date :
     ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ 
با نامگذاری یك روز به نام آباده؛ هویت شهر شناخته می شود
مهدی شاکر شهردار آباده اظهارداشت: هدف از انتخاب یک روز جهت نکو داشت آباده، بازیابی هویت شهر و تکریم شهروندانی است که در آن متولد شده اند.

 

مهدی شاکر شهردار آباده اظهارداشت: هدف از انتخاب یک روز جهت نکو داشت آباده، بازیابی هویت شهر و تکریم شهروندانی است که در آن متولد شده اند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری آباده؛ با توجه به اینکه یکی از دغدغه های اصلی مدیریت شهری آباده معرفی شهر با مشارکت شهروندان، هنرمندان و صاحب نظران در حوزه های مختلف می باشد، در همین راستا با همفکری صاحب نظران مقرر شد یک روز به نام روز آباده با هدف شناسایی و بازیابی هویت شهر و شهروندان انتخاب گردد.

مهدی شاکر در ادامه اظهار داشت: در اولین اقدام،  نظرسنجی روز آباده، با اعلام روزهایی که در تاریخ شهر ماندگار هستند، منتشر می شود. همچنین می توانند روز پیشنهادی خود را نیز از طریق لینک نظرسنجی با مستندات ارائه نمایند، تا با انتخاب یک روز به عنوان روز آباده گامی تاثیر گذار در نکوداشت شهرعزیزمان برداریم.

وی در ادامه اظهارداشت: در گام بعدی انتخاب یک نماد به عنوان هویت بصری و تجسمی شهر است که با توجه به اینکه آباده در سال 1397 به عنوان شهرجهانی منبت، شناخته شده است با الهام ازدیگر هویت ها یک المان برای شهر انتخاب و ثبت خواهد شد.

شاکر افزود: شهروندان و صاحب نظران درخواست می نمایم تا با مراجعه به لینک  https://survey.porsline.ir/s/T83VvZR7  زیر  و ارائه نقطه نظرات ما را در این مسیر که بازیابی و معرفی هویت شهر آباده را در پی دارد یاری نمایند.

Ratings Average :  ۰ |  Ratings Submitted :  ۰

Tags

    5.7.4.0
    V5.7.4.0