• ساعت : ۹:۲۱:۲۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ 
شهردار آباده در ستاد مدیریت بحران شهرداری عنوان کرد؛
امكان سنجی و پیش بینی تجهیزات مورد نیاز ستاد مدیریت بحران شهرداری بررسی شود تا شاهد كمترین مشكل در عملیات ها باشیم
با توجه به اتمام عملیات برف روبی معابر اصلی، یخ زدایی معابر فرعی در دستور کار ستاد مدیریت بحران شهرداری قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی شهرداری آباده؛ سومین جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری آباده به ریاست شهردار و با حضور کلیه مسئولان واحدهای شهرداری به منظور رفع مشکل یخ زدگی معابر، در محل شهرداری برگزار گردید.

با توجه به اتمام عملیات برف روبی معابر اصلی، یخ زدایی معابر فرعی در دستور کار ستاد مدیریت بحران شهرداری قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی شهرداری آباده؛ سومین جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری آباده به ریاست شهردار و با حضور کلیه مسئولان واحدهای شهرداری به منظور رفع مشکل یخ زدگی معابر، در محل شهرداری برگزار گردید.

در این جلسه مهدی شاکر، رئیس ستاد مدیریت بحران شهرداری آباده، ضمن تشکر از عملکرد ستاد مدیریت بحران شهرداری در ساماندهی نیروها و برف روبی معابر در روزهای برفی گفت: ستاد مدیریت بحران در شهرداری جایگاه ویژه ای دارد و بر این اساس، ستاد مدیریت بحران شهرداری جلسات خود را به صورت مداوم در راستای کاهش مشکلات برگزار نموده است و از اولین ساعات شروع بارش تیم مدیریت بحران در محل واحد موتوری مستقر گردیدند.

وی افزود: عملیات برف روبی با حضور کلیه نیروهای واحدهای موتوری، فضای سبز، پاکبان، زیباسازی، عمران و ماشین آلات سبک و سنگین در راستای بازگشایی معابر اصلی انجام شد و  با توجه به پیش بینی بارش ها در روزهای آتی، اعضای ستاد مدیریت بحران موظف هستند نسبت به امکان سنجی و پیش بینی لوازم و تجهیزات مورد نیاز اقدام و به دبیرخانه ستاد اعلام نمایند تا شاهد کمترین مشکل در عملیات ها باشیم.

در ادامه محمد برزگر معاون دبیر ستاد مدیریت بحران شهرداری آباده با بیان گزارشی اظهار داشت: عملیات برف روبی و یخ زدایی معابر اصلی شهر اولویت شهرداری بوده و در حال حاضر برف روبی و یخ زدایی معابر فرعی و کوچه ها آغاز گردیده است که بر این اساس شهر به چهار منطقه تقسیم شده و هر منطقه به یک واحد اختصاص داده شده است تا پاکسازی در کوتاه ترین زمان ممکن صورت گیرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0