• ساعت : ۷:۵۶:۲۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ 
    /  2
دیدار فرماندهی نیروی انتظامی و مدیران نظامی و انتظامی شهرستان با شهردار آباده
به گزارش روابط عمومی شهرداری آباده ، سرهنگ مسعودی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان به همراه مسئول عقیدتی، جانشین پلیس راهور، رئیس پلیس آگاهی  و تعدادی از مدیران مدیران نظامی و انتظامی شهرستان  با هادی مقصودی شهردار آباده دیدار نمودند. 

💠به گزارش روابط عمومی شهرداری آباده ، سرهنگ مسعودی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان به همراه مسئول عقیدتی، جانشین پلیس راهور، رئیس پلیس آگاهی  و تعدادی از مدیران مدیران نظامی و انتظامی شهرستان  با هادی مقصودی شهردار آباده دیدار نمودند. 
در این دیدار هادی مقصودی شهردار آباده، ضمن تقدیر از تلاش های نیروی انتظامی و پلیس راهور با مجموعه شهرداری گفت: تعامل شهرداری و نیروی انتظامی در جهت بهبود وضعیت امنیتی و ترافیکی شهرستان دو سویه می باشد و حضور پلیس در کنار شهرداری بعنوان یک بازوی توانمند می تواند خدمات موثر و بهتری به مردم ارائه نماید.
شهردار آباده بر همکاری همه جانبه مردم با پلیس در راستای ایجاد امنیت مطلوب تاکید کرد و گفت: آماده همکاری و گسترش تعاملات بین شهرداری و نیروی انتظامی در خدمات رسانی بهتر به مردم هستیم . 
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آباده ضمن تبریک انتصاب شهردار فعالیت های پلیس و شهرداری را نزدیک به یکدیگر عنوان کرد و افزود: وظیفه نیروی انتظامی ایجاد امنیت و آرامش خاطر برای شهروندان و وظیفه شهرداری برای ایجاد آرامش شهروندان و مدیریت در نظم شهری دانست و خدمات این دو دستگاه دولتی موجب تحقق انضباط اجتماعی مطلوب در جامعه خواهد بود.
سرهنگ مسعودی با اعلام اینکه پلیس و شهرداری در زمینه پیشگیری از آسیب های اجتماعی ، مواد مخدر ، مسائل ترافیکی و ... همکاری و مشارکت دارند تصریح کرد: همکاری تحقیقاتی نیروی انتظامی و شهرداری می تواند خیلی از مشکلات را مرتفع کند.
 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0