جمعه, 16 خرداد 1399
آغاز بكار سامانه مدیریت ترافیك شهری
 ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ 
۸:۸:۲۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰


فعالیت رسمی سامانه مدیریت ترافیک شهری با استفاده از دوربین های نظارتی و ثبت تخلف شهرداری آباده در مرکز پلیس راهور شهرستان از نیمه دوم تیر ماه 1398

به گزارش روابط عمومی شهرداری آبادهشهردار آباده  با بیان راه اندازی دوربینهای نظارتی و ثبت تخلف در نقاط مختلف شهرگفت:هدف از نصب  را مدیریت صحيح و علمی ترافيک، روان سازی ترافيک در معابر پر رفت و آمد، ثبت جرایم تخلفات رانندگی و همچنین مباحث مدیریتی و خدماتی شهرداری عنوان نمود.
زارع اظهار داشت همکاری شهرداریها با مراکز پلیس راهور کاهش تخلفات و حوادث شهری و همچنین کنترل ترافیک و نظم و انضباط شهری را فراهم می نماید و همچنین شهرداریها را در ارائه طرحهای عمرانی و مدیریتی مانند تعریض، بازگشایی معابر جدید و ... یاری خواهد رساند.   
سرگرد مجاب، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان آباده ضمن ابراز خشنودی از پیاده سازی این سیستم توسط شهرداری گفت : با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر شاهد بهبود وضعیت ترافیکی خواهیم بود و با متخلفین طبق قوانین برخورد می شود.
شایان ذکر است محل استقرار دوربین های نظارتی در میدان انقلاب، چهارراه دهخدا، میدان امام خمینی ( ره )، میدان ولیعصر ( عج )، میدان منتظری، میدان معلم، میدان آزادی و محل استقرار دوربین تخلفاتی در بلوار شهید چمران حدفاصل میدان تل آسیاب و میدان معلم می باشد.

 بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
5.1.0.0
V5.1.0.0