سه‌شنبه, 25 تير 1398
كمیسیون سرمایه گذاری شهرداری آباده تشكیل شد
 ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ 
۱۳:۵۴:۳۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

اولین جلسه کمیسیون سرمایه گذاری شهرداری آباده برگزار شد.
به روابط عمومی شهرداری آباده، اولین جلسه کمیسیون سرمایه گذاری شهرداری آباده با هدف جذب سرمایه گذار و مشارکت بخش خصوصی در پروژه های شهرداری تشکیل گردید.
در این جلسه امین باقری دبیر کمیسیون سرمایه گذاری شهرداری آباده به تشریح شیوه نامه سرمایه گذاری در شهرداری ها پرداخت و گفت: بر اساس این  شیوه نامه شهرداری ها می توانند در زمینه های سرمایه گذاری و مشارکت در بخش های مختلف اعم از مسکونی، تجاری، صنعتی، خدماتی ، اداری ، گردشگری ورزشی، تجهیزات و تاسیسات شهری، توسعه فضای سبز، شهربازی با شهرداری همکاری نمایند.
غلامعباس زارع شهردارآباده؛ با اشاره به تاریخچه تصویب شیوه نامه و قوانین جاری و لزوم استفاده از پتانسیل شهرداری جهت جذب سرمایه گذار گفت: دغدغه های سرمایه گذاران بروکراسی اداری است که بایستی این مشکل را از پیش روی سرمایه گذاران برداشت.
 و ی گفت در اولین اقدام شهرداری در خصوص ساز وکار ، اقدام به واگذاری کارخانه آسفالت، واگذاری زمین میدان مرکزی به بخش خصوصی خواهد نمود. 
حیدر تصدیقی نماینده شورا در کمیسیون سرمایه گذاری اظهار داشت: باید ظرفیت های شهرداری برای سرمایه گذاری شناسایی و اطلاع رسانی گردد.
وی افزود: زمانی طرح سرمایه گذاری موفقیت آمیز می باشد که اجرا و نظارت دقیق شهرداری بر آن مستمر و دقیق انجام شود.
سیدجمال تربتی بعنوان رئیس کارگروه سرمایه گذاری شهرداری گفت: باید از تجربیات شهرداری های کلان شهر ها در خصوص سرمایه گذاری بهره گرفت.
در پایان جلسه مقرر گردید اعضای کمیسیون بسته های سرمایه گذاری در شهرداری را آماده و در جلسات بعدی ارائه نمایند.بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
5.1.0.0
V5.1.0.0