شنبه, 26 آبان 1397
فرماندار آباده در جشن میلاد امام رضا(ع):
شهرستان آباده می تواند الگویی برای زمینه سازی حضور بانوان در اجتماع باشد
 ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ 
۹:۴۴:۲۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری آباده؛ همزمان با فرا رسیدن سالروز میلاد امام رضا (ع) جشن میلاد امام هشتم حضرت ثامن الحجج(ع) مراسم جشنی با حضور بانوان آباده  ای در محل پارک بانوان ویژه برگزار گردید.

 در این مراسم سیده سهیلا حسامی رییس کمیسیون بانوان شورای شهر آباده ؛ هدف از برگزاری این برنامه معرفی کرامات و شخصیت امام هشتم شیعیان و ایفای نقش در ترویج فرهنگ رضوی دانست.
نماینده بانوان درشورای اسلامی شهر آباده گفت: با توجه به اینکه پارک بانوان شهر آباده سال گذشته به بهره برداری رسید و از سال گذشته تا کنون نیز با استقبال خوب بانوان روبرو شده امیدواریم بتوانیم با ارتقا سطح کمی و کیفی پارک در جهت ایجاد فضای شاد برای بانوان تلاش نمائیم.

فرماندار آباده که میهمان این مراسم بود با بیان اینکه بانوان شهرستان آباده در فعالیت های اجتماعی ، سیاسی و فرهنگی و هنری بسیار فعال هستند گفت: در کمتر شهرستانی دیده ام که بانوان در سطوح بالا اجتماع فعالیت داشته باشند که شهرستان آباده می تواند الگویی برای دیگر شهرستان ها باشد .

در این مراسم که بیش از 1000 نفر از بانوان و دختران شهر آباده حضور داشتند برنامه هایی شامل اجرای موسیقی، مولودی خوانی برگزار شد.  

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
5.1.0.0
V5.1.0.0